Cel mai sexy look de weekend: Megan Fox se plimbă prin New York în dantelă neagră și ciorapi peste genunchi — Allbeauty.md

Cel mai sexy look de weekend: Megan Fox se plimbă prin New York în dantelă neagră și ciorapi peste genunchi

În principiu, Megan Fox arată extrem de sexy chiar și într-un sac de cartofi, dar actrița nu intenționează să scadă gradul propriei sale senzualități cu ajutorul ținutelor supradimensionate. Știe cum să-l tachineze cu pricepere pe iubitul ei rapper chiar și cu debutul primului frig de toamnă în Statele Unite.

Pulsul se accelerează. Actrița în vârstă de 35 de ani a fost văzută la New York purtând un mini-set de dantelă neagră, care include nu doar un sutien și o fustă mică, ci și cizme, al căror vârf a fost decorat cu același model delicat împletit. O haină lungă în acest caz este doar o formalitate minoră; Megan nu a lăsat nimănui loc pentru imaginație.

 

Sursă: Elle.ru

Recomandă prietenilor

Comentarii :

Articole pe aceeași temă